14 MAYIS PAZARTESİ 20:00 ZORLU Performans Sanatları Merkezi BİLET AL
Bosch Ev Aletleri'nin
katkılarıyla
National Geographic Live: Uzaydan Dünyamız

Dünyamız evrendeki en sıra dışı kayalardan biri. Bu sıra dışı kayanın üzerindeki yaşamın; ne kadar kırılgan, ne kadar sürprizlerle dolu ve ne kadar eşsiz olduğu O’ndan uzaklaşınca daha da iyi anlaşılıyor. Dünya’nın sıra dışı hikayesini, tüm kozmik alanda O’nu neyin özel kıldığını ve nasıl yaşamla dolup taştığı her zaman bir merak konusu.

Dünya’nın uzaydan büyük resmini görme şansını yakalamış ve Neil Armstrong’tan sonra günümüzde dünyanın en ünlü astronotlarından biri olarak adlandırılan Kanadalı Astronot Albay Chris Hadfield Uzaydan görülen Dünyamızın hikayesini 14 Mayıs Pazartesi günü saat 20:00’de Zorlu PSM Ana Sahne’de aktarıyor.

Black Swan, Requiem for a Dream ve Mother! filmlerinin yönetmeni Darren Aronofsky’nin yönettiği, çekimleri 100 hafta süren ve National Geographic’te yayınlanan Sıra Dışı Bir Kaya Belgeseli’nden yola çıkarak; Bosch Ev Aletleri’nin katkılarıyla düzenlenen National Geographic Live: Uzaydan Dünyamız etkinliğinde, ünlü astronot Chris Hadfield uzayda geçirdiği 166 günün hikayesini izleyicilerle paylaşıyor. Hadfield, dünyamızın güzelliklerine de değinerek bizi uzayın derinliklerine doğru bir seyahate çıkaracak.

NATIONAL GEOGRAPHIC: LIVE 2017

MARS'TA YAŞAMAK